top of page

Sanat Psikoterapileri'ne Giriş ve Tanışma Eğitimi
​(12 saat)

WhatsApp Image 2024-04-22 at 12.29.20.jpeg

18- 19 Mayıs 2024 tarihlerinde verilecek olan “Sanat Psikoterapileri'ne Giriş ve Tanışma” eğitimi Bilge Arslan ve Oya Tanrıverdi liderliğinde gerçekleştirilecektir. Bu eğitimi düzenleme amacımız katılımcıların sanat psikoterapisindeki temel kavramlarla tanışmaları ve uygulamalı olarak süreci deneyimlemelerini sağlamaktır. 

Eğitim nitelikli ve konusunda uzman olan komisyon üyeleri tarafından hazırlanmış olup, iki tam gün (12 saat) olarak planlanmıştır.
 
Kimler Katılabilir?
Bu giriş eğitimi sanat psikoterapileriyle ilgilenen tüm katılımcılara açıktır.

Neler Öğreneceğim?
Bu eğitimde katılımcılar sanat psikoterapilerinin tarihçesi, temel işleyiş prensipleri ve diğer terapi yöntemlerinden farkları konusunda giriş düzeyinde bilgi edinmenin yanı sıra uygulamalı olarak kendi yaratıcı süreçlerini deneyimleme fırsatı bulacaklardır.

Başvuru, Kayıt ve Ücretlendirme:
Kayıt için öncelikle linkteki formu doldurmanız gerekmektedir. Ön kaydınız alındığında tarafınıza bilgilendirme maili atıldıktan sonra, ödeme dekontunuzu info@sanatpsikoterapileridernegi.org adresine yolladığınızda kesin kaydınız yapılacaktır.

Eğitim bedeli 13800 TL' dir. Asil üye indirimi %20'dir. Kontenjan sınırlıdır.
Kayıtlar, başvuru öncelik sırasına göre yapılacaktır. Derneğimizin tüm eğitimlerinde sınırlı sayıda % 50 burslu kontenjanımız bulunmaktadır. Burs için son başvuru tarihi 30 Nisan’dır.

Diğer tüm sorularınız için; 

info@sanatpsikoterapileridernegi.org adresine mail atabilirsiniz. 

bottom of page